Meriç Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Zaman Yönetimi Eğitimi 30 Kasım 2017 tarihinde Edirne RYS Hotel Blu Salon’da gerçekleştirildi. Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı, Yazar Oğuz SAYGIN’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitim Edirne, Uzunköprü, Havsa, Süloğlu, Subaşı Belediyelerinden toplam 20 personelin katılımıyla tamamlandı.

——-

 

 

 

Zamanı iyi kullanan insanların önceliklerini bilerek zamanı iyi değerlendirdiğini belirten Saygın, çevremizde olup  bitenlerin ne kadar farkında olduğumuzu kendimize sormamız gerektiğini söyledi.

Zamanın Albert Einstein’da dediği gibi göreceli bir kavram olduğunu söyleyen Saygın, fiziksel ve psikolojik olmak üzere iki zamanın olduğunu söyledi. Hayatta hedefi olan insanların hayata daha bağlı ve zamanı verimli kullandıklarını belirten Saygın, “Zaman planlamaları iyi yapılmazsa devamlı değişikliğe uğrar ve yapılan planlar devamlı değişikliğe uğrayarak gerçekleştirilemez” ifadesini kullandı.

Katılımcılara farkındalık testi uygulayarak aktif olarak eğitimin içinde yer almalarını sağlayan Saygın, aynı zamanda kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırdı. Birlik Başkanı ve Edirne Belediye Başkanımız Recep GÜRKAN adına Birlik Müdürümüz Hülya Zihir İŞLER tarafından Sn. Oğuz SAYGIN’a teşekkür belgesi ve katılımcılara sertifikalarının verilmesinin ardından eğitim sona erdi.